2014. január 30., csütörtök
2012. március 18., vasárnap
A nap dala...szerintem nincs mit hozzáfűznöm :)
Adj hitet és elhiszem neked
hogy élni szebben is lehet
Sok okos megvet és nevet
de te észre se vedd, csak adj hitet!
(...csak adj hitet)
hogy élni szebben is lehet
Sok okos megvet és nevet
de te észre se vedd, csak adj hitet!
(...csak adj hitet)
Újra itt, Megújult erővel...
Kedves múltbéli, és jövőbéli olvasónk, aki netán még idetéved. Hosszas gondolkodás után úgy döntöttem, újraindul a blog, megnyílik a kripta, hogy újabb információkkal láthassalak el titeket az épp aktuális nem hétköznapi érdeklődési körökből. Remélem Többet tudok nektek nyújtani mint régen, netes naplómat is folytatva magyarázatot adok mindenre! Örülök hogy újra itt lehetek:)
2011. június 27., hétfő
Kedves Szerkesztők, Tagok, Olvasók!
Az idő múlásával ismét hírt adok magamról. Jelentem hogy élek, és virulok, bár jelentkezésem egyben búcsúlevél ként is szolgál. Ez alatt a majd nem egy év alatt igyekeztem mindenki igényeinek eleget tenni írásaimmal, és kicsit kizökkenteni titeket a hétköznapokból. De most mégis búcsút veszek. És hogy miért? Úgy érzem elfáradtam, hogy nem tudok magamból többet kihozni. Illetve remélhetőleg sikerül helyretennem a magánéletemben összegyűlt gondokat, és emellett nem lennék képes a megfelelő szinten üzemelni az oldalt.
Kedves Szerkesztőim, és egyben a világ legjobb barátai!
Sajnálom, hogy titeket is itt tájékoztatlak, de remélem idővel megértitek, és elfogadjátok a döntésemet. Remélem, tovább viszitek a blogot, és további érdekes dolgokat osztotok meg az olvasókkal.
Tehát Minden jót, és eredményes működést kíván az ő "kis kriptájának": Mr. Mortis Nightmare
Ég veletek, Kedves olvasók...
Kedves Szerkesztőim, és egyben a világ legjobb barátai!
Sajnálom, hogy titeket is itt tájékoztatlak, de remélem idővel megértitek, és elfogadjátok a döntésemet. Remélem, tovább viszitek a blogot, és további érdekes dolgokat osztotok meg az olvasókkal.
Tehát Minden jót, és eredményes működést kíván az ő "kis kriptájának": Mr. Mortis Nightmare
Ég veletek, Kedves olvasók...
2011. június 9., csütörtök
Kedves olvasók!
Sajnos most egy kisebb szünetet kell tartanom. Az ok? Ez maradjon az én dolgom. a lényeg hogy most épp elég nehéz dolog van az életemben, és úgy érzem többet érdemel ez a blog, minthogy összecsapott dolgokat publikáljak nektek! Kis önterápiás kezelése alatt is kellemes időtöltést, és szép napot kíván:Mr Mortis Nightmare
2011. június 7., kedd
József Attila- (ŐS PATKÁNY TERJESZT KÓRT...)
Ős patkány terjeszt kórt miköztünk,
a meg nem gondolt gondolat,
belezabál, amit kifőztünk,
s emberből emberbe szalad.
Miatta nem tudja a részeg,
ha kedvét pezsgőbe öli,
hogy iszonyodó kis szegények
üres levesét hörpöli.
a meg nem gondolt gondolat,
belezabál, amit kifőztünk,
s emberből emberbe szalad.
Miatta nem tudja a részeg,
ha kedvét pezsgőbe öli,
hogy iszonyodó kis szegények
üres levesét hörpöli.
S mert a nemzetekből a szellem
nem facsar nedves jogokat,
hát uj gyalázat egymás ellen
serkenti föl a fajokat.
Az elnyomás csapatban károg,
élő szívre mint dögre száll -
s a földgolyón nyomor szivárog,
mint hülyék orcáján a nyál.
nem facsar nedves jogokat,
hát uj gyalázat egymás ellen
serkenti föl a fajokat.
Az elnyomás csapatban károg,
élő szívre mint dögre száll -
s a földgolyón nyomor szivárog,
mint hülyék orcáján a nyál.
Lógatják szárnyuk az ínségnek
gombostűjére szúrt nyarak.
Bemásszák lelkünket a gépek,
mint aluvót a bogarak.
Belsőnk odvába bútt a hálás
hűség, a könny lángba pereg -
űzi egymást a bosszuállás
vágya s a lelkiismeret.
gombostűjére szúrt nyarak.
Bemásszák lelkünket a gépek,
mint aluvót a bogarak.
Belsőnk odvába bútt a hálás
hűség, a könny lángba pereg -
űzi egymást a bosszuállás
vágya s a lelkiismeret.
S mint a sakál, mely csillagoknak
fordul kihányni hangjait,
egünkre, hol kinok ragyognak,
a költő hasztalan vonit...
Óh csillagok, ti. Rozsdás, durva
vastőrökül köröskörül
hányszor lelkembe vagytok szúrva -
(itt csak meghalni sikerül.)
fordul kihányni hangjait,
egünkre, hol kinok ragyognak,
a költő hasztalan vonit...
Óh csillagok, ti. Rozsdás, durva
vastőrökül köröskörül
hányszor lelkembe vagytok szúrva -
(itt csak meghalni sikerül.)
S mégis bízom. Könnyezve intlek,
szép jövőnk, ne légy ily sivár!...
Bízom, hisz mint elődeinket,
karóba nem húznak ma már.
Majd a szabadság békessége
is eljön, finomul a kín -
s minket is elfelednek végre
lugasok csendes árnyain.
szép jövőnk, ne légy ily sivár!...
Bízom, hisz mint elődeinket,
karóba nem húznak ma már.
Majd a szabadság békessége
is eljön, finomul a kín -
s minket is elfelednek végre
lugasok csendes árnyain.
1937. jan.
2011. június 6., hétfő
2011. június 5., vasárnap
Ady Endre-A RÉMNEK HANGJA
Bús gőzösök nyínak s kutyáim
Üvöltnek: ez az éjjel rendje,
Sokasodott hadak és vadak
Hozzák őket gerjedelembe:
Mert a hadak megsokasodtak,
Mert a vadak elsokasodtak.
Üvöltnek: ez az éjjel rendje,
Sokasodott hadak és vadak
Hozzák őket gerjedelembe:
Mert a hadak megsokasodtak,
Mert a vadak elsokasodtak.
Ritkított, vén erdők jajjongnak,
Mindörökre hantolt emlékek
Cincognak föl megsüketitőn
S száz kába, rossz szava az éjnek,
Mert az éjnek megnőtt a hangja,
Mert a Rémnek ezer a hangja.
Mindörökre hantolt emlékek
Cincognak föl megsüketitőn
S száz kába, rossz szava az éjnek,
Mert az éjnek megnőtt a hangja,
Mert a Rémnek ezer a hangja.
Oh, éjszakák, kutyák és élet,
Hadak, vadak és mai sorsunk:
Akkor voltunk mi derekak,
Mikor még így együtt nem voltunk.
De végig-vágott a világon
Valaki, nagyon, a világon.
Hadak, vadak és mai sorsunk:
Akkor voltunk mi derekak,
Mikor még így együtt nem voltunk.
De végig-vágott a világon
Valaki, nagyon, a világon.
Minden Külön össze-zsibolygott
S mégis mindenek szét-szakadtak:
Gőzösök, kutyák, hadak, vadak,
De erdők, éjek megmaradtak,
Nagy riadások megmaradtak,
S a kísértetek megmaradtak.
S mégis mindenek szét-szakadtak:
Gőzösök, kutyák, hadak, vadak,
De erdők, éjek megmaradtak,
Nagy riadások megmaradtak,
S a kísértetek megmaradtak.
2011. június 4., szombat
2011. június 2., csütörtök
2011. május 31., kedd
2011. május 30., hétfő
Big Bang - Lollipop 2 [Music Video] [mHD 720p]
Hello mindenki!
Dobjuk fel egy kicsit a hétfőt, ezért itt van nektek egy kis Big Bang és a Lollipop. Színes, édes, a fiúk pedig szerintem nagyon ott vannak, mi kell még a jó hangulathoz? x)
2011. május 29., vasárnap
Vasárnapi borzongás-Andrej Romanovics Csikatyilo
Andrej Romanovics Csikatyilo az egyik legismertebb szovjet sorozatgyilkos. A rosztovi rém néven is ismert. 1978–1990 között 53 bizonyított gyilkosságot követett el. Ő maga 56 gyilkosságot ismert be, de a nyomozás adatai szerint az áldozatok száma elérhette a 65-öt is. A gyilkosságok nagy részét a Rosztovi területen követte el, de gyilkolt Ukrajnában, és Üzbegisztánban is. Golyó általi halálra ítélték, 1994-ben végezték ki...Életéről és tetteiről film is készült, melynek érdekessége hogy néhány jelenetét hazánkban forgatták
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









