2011. április 23., szombat

Boldog születésnapot kívánok a Mortis csapat nevében szerkesztőnknek, Breeze-nek! még vagy száz ilyen napot :)

1 megjegyzés:

  1. Nagyon szépen köszönöm,most vettem csak észre hogy megemlítettél.Ne haragudj,hogy elhanyagoltam a blogolást.A képért külön köszi,imádlak.Puszi

    VálaszTörlés