2011. április 24., vasárnap

Saját haszonérdekű bejegyzés!!!!

A Christian Epidemic nevű zenekar kiadott egy játékfelhívást facebookon, amivel az új cd-jük /pusztítástan/ dedikált példányát nyerhetjük meg. Semmi mást nem kell érte tenni, mint a facebook oldalukon a játékfelhívás bejegyzésüket kommentálni, és akinek a bejegyzését legtöbben kommentálják, az nyerni meg a cd-t! Ha esetleg valaki megtenné, én írtam kommentet ehhez, és megköszönném, ha növelnétek az esélyemet egy ilyen fantasztikus Zenekar dedikált cd-jének a megszerzésére.
A ti dolgotok nem más mint rámenni a christian epidemic facebookoldalára, ott a nyereményjáték nevű bejegyzés kommentjei között megkeresni az enyémet:"Gábor Palov Nincs mit mondanom. Tökéletes úgy ahogy van"
És nyomni egy lájkot! előre is köszönöm már annak is, aki legalább megfontolja hogy segít nekem :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése