Úgy gondoltam, megtudakolom tőletek kedves olvasók, hogy mire van igényetek, vagyis mi az amit a legjobban hiányoltok, vagy is inkább úgy mondanám, kit :) Első körben szeretném megtudni, ki az a három szerkesztő közül, akitől szívesen olvasnátok többet. Felhívnám az értetlenkedők, és esetlegesen félreértelmezők figyelmét arra, hogy nem azt kérdezem, ki a jobb, hanem ki az, akit kicsit megpiszkáljunk a csapatból, hogy többet publikáljon :) Második felvonásban pedig a legjobban hiányolt személy rovatait tesszük szemlére, és eldönthetitek, melyik lesz az, amit gyakrabban szeretnétek látni. Remélem sokan szavaztok, és a teljes közönség véleményéről kaphatunk ezzel egy hiteles képet!
Üdvözlettel: Mr Mortis Nightmare

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése