2011. május 2., hétfő

Puszika!
Akár most is kezdhetném a szokásos bocsánat kéréssel az írásom,
de igazából akkora felfedezést tettem ma,hogy még most is le vagyok sokkolva.Ezért most nem kérek elnézést,inkább elmesélem mire jöttem rá!Rájöttem hogy azért kerüllek titeket,az oldalamat,alapból az embereket mert TISZTÁRA DEPIS VAGYOK!
Na és mit gondoltok miért?Mert 24 lettem!Tisztára röhej,
de sajna ma elgondolkodtam(jaja tudom hihetetlen)
és erre a megállapításra jutottam.
Tudom hogy biztosan olyanok is látogatnak minket akik idősebbek mint én,és azok most ki lehetnek akadva rajtam,de ez a helyzet.
Én mindig is azt hittem,hogy ennyi idős koromra már leszek valaki!!!Tudom hogy most is vagyok valaki,
de én úgy gondoltam,hogy mindenki számára ismerős leszek valami miatt.Talán híres akartam lenni,vagy csak hírhedt,de mindenképpen olyan ember aki már lerakott valamit az asztalra.Na ehhez képest még pelenkában cumizgató baba vagyok a világ szemében.
És ez bánt egy kicsit.
Pedig én aztán tényleg büszke vagyok magamra,és vannak olyanok is akik büszkék rám,és vannak akikre nagyon is büszke vagyok.(Hehe,egy kis csavarás!:) )
Csak hát na!!!Nem ez volt a tervem ennyi idős koromra.
A nagy terv füstbe ment!!!

De mivel rádöbbentem nyomorom okozójára,végre legyőzöm démonjaimat és újra az a Breeze leszek akit megismerhettetek,és akitől többet szeretnétek olvasni ahogy ez kiderült számunkra a szavazásból.(Természetesen én már csak az eredményt vettem észre,azt se tudtam hogy ilyen van,pedig akkor szavaztam is volna!!!Nem,nem magamra!Vagyis hát...)

Na!Most kiöntöttem nektek a szívem,ne sajnáljatok nagyon,
csak akkor ordítanék ha a hülyeség fájna.Na de akkor nagyon.
Holnap újult erővel jelentkezem,és hozok valami újat,ami remélem tetszeni fog.

Pusza!!!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése