2011. május 17., kedd

Süt a nap! x)

Hello Mindenki!

Végre kisütött a nap, és ennek örömére hoztam nektek, egy nagyon szuper kis mv-t, Koreából.


Sajnos a fiúk már csak ketten maradtak, de szerintem egy nagyon ütős kis albumot sikerült összehozniuk. Habár a másik három tag JYJ néven folytatja a karrierjét, megkapjuk ugyanazt a profizmust, és szuper dalokat, mint az eredeti felállásnál. Sajnálom azért, hogy úgy alakult ahogy. Nem minden együttes kerül be azért elvégre a Guinness rekordok könyvébe, hogy neki van a legnagyobb rajongói klubja a világon.
Remélem tetszeni fog a klip.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése