
<!--[if gte mso 9]>
Hello Olvasók!
Üdvözlök mindenkit, ma egy igazán nagy örömhírt szeretnék veletek megosztani, habár a rajongók nagy része velem együtt, már egy ideje nagyon örül a hírnek. A Dir En Grey kis hazánkban koncertezik. Remélem én is ott leszek és láthatom élőben őket.
Na, de akik nem ismerik őket annak, íme, dióhéjban egy kis ismertető, a banda 1997-ben alakult Osakában. Egy tagot kivéve Hara Toshimasat, - ő egy koncerten találkozott velük, és úgy csatlakozott hozzájuk -mindannyian a La:Sadies együttesben játszottak. Karrierjük elején a visula kei irányzat erősen érezhető a zenéjükön, de a későbbiekben változott a zenéjük. A zenéjük folyamatosan fejlődik a lemezek sosem egyformák. A dalszövegek sötétek, fájdalomról, veszteségekről, halálról szólnak.
Tagok:
Kyo (Nishimura Tooru) énekes
Kaoru (Niikura Kaoru) gitáros
Die (Kondo Daisuke) gitáros
Toshiya (Hara Toshimasa) basszusgitáros
Shinya (Terachi Shinya) dobos
Aki szereti a rockot, és az igényes jó zenét, annak bátran ajánlom őket. Hallgassatok Dir En Greyt és biztosan ti is rajongók lesztek.
Nagyon örülök,hogy írtál róluk,hisz ez igen csak nagy esemény.Ritka ,hogy egy ilyen messziről származó és mindemellett elismert együttes, ellátogat kicsiny hazánkba.Ebből is látszik,hogy a zene nem ismer határokat,és persze éljen az internet !!!!!
VálaszTörlésÚgy gondolom nekünk ezt semmi pénzért nem szabad kihagynunk:))))
Menjünk,menjünk!
VálaszTörlésÉn is benne vagyok.Elvisztek Drágáim?