2011. április 26., kedd

Menjünk koncertre!





<!--[if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Hello Olvasók!

Üdvözlök mindenkit, ma egy igazán nagy örömhírt szeretnék veletek megosztani, habár a rajongók nagy része velem együtt, már egy ideje nagyon örül a hírnek. A Dir En Grey kis hazánkban koncertezik. Remélem én is ott leszek és láthatom élőben őket.

Na, de akik nem ismerik őket annak, íme, dióhéjban egy kis ismertető, a banda 1997-ben alakult Osakában. Egy tagot kivéve Hara Toshimasat, - ő egy koncerten találkozott velük, és úgy csatlakozott hozzájuk -mindannyian a La:Sadies együttesben játszottak. Karrierjük elején a visula kei irányzat erősen érezhető a zenéjükön, de a későbbiekben változott a zenéjük. A zenéjük folyamatosan fejlődik a lemezek sosem egyformák. A dalszövegek sötétek, fájdalomról, veszteségekről, halálról szólnak.

Tagok:

Kyo (Nishimura Tooru) énekes

Kaoru (Niikura Kaoru) gitáros

Die (Kondo Daisuke) gitáros

Toshiya (Hara Toshimasa) basszusgitáros

Shinya (Terachi Shinya) dobos

Aki szereti a rockot, és az igényes jó zenét, annak bátran ajánlom őket. Hallgassatok Dir En Greyt és biztosan ti is rajongók lesztek.




2 megjegyzés:

  1. Nagyon örülök,hogy írtál róluk,hisz ez igen csak nagy esemény.Ritka ,hogy egy ilyen messziről származó és mindemellett elismert együttes, ellátogat kicsiny hazánkba.Ebből is látszik,hogy a zene nem ismer határokat,és persze éljen az internet !!!!!
    Úgy gondolom nekünk ezt semmi pénzért nem szabad kihagynunk:))))

    VálaszTörlés
  2. Menjünk,menjünk!
    Én is benne vagyok.Elvisztek Drágáim?

    VálaszTörlés